Práce na e-shopu pokračují – pokus druhý

Měla jsem velkou radost z napsání článku o tom, jak teď usilovně pracujeme na stránkách a e-shopu. Jenže při dlouhém nočním vysedávání u počítače se ráda vloudí nějaká ta chybička a najednou byl pryč kompletní obsah webu. Stránky se naštěstí povedlo rychle obnovit, až na poslední článek. A proto ho píšu znovu, ale také ho s radostí doplním o další události.

Po předvánočním shonu, zařizování na úřadech a následném svátečním lenošení jsme se vrhli na budování našeho e-shopu. Před svátky se řešila ta „nudnější“, papírovací část. A teď, když bylo úřednímu šimlu učiněno za dost, nastal čas dát dohromady podobu našeho virtuálního krámku.

Ve středu jsme doma vytvořili improvizovaný fotoateliér a vrhli jsme se na focení krásné korálkové bižuterie. Pochvalně se o ní vyjádřil i náš fotograf, jediný muž v týmu. Další den se díky poměrně ochotné spolupráci nejmladšího člena týmu (desetiměsíční dcera) podařilo nafotit keramiku.

A v těchto dnech se e-shop plní výrobky. Pracujeme usilovně, jak jen to jde a nemůžeme se dočkat oficiálního otevření virtuálního obchůdku.

Tady pro vás mám pár ochutnávek, na které se můžete těšit:

Blyštivé ohňovky

 

Modrý krajkový obojek
Mísa Botanika

 

Tužkovník Břečťan

 

 

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Toto je ukázkový obchod pro testovací účely. Objednávky nebudou vyžízeny. Skrýt