Spouštíme e-shop

Ještě před tím, než jsme společně sdíleli myšlenku na rozšíření naší rodiny, jsme začali snít sen o společném projektu. Ze začátku neměl moc konkrétní obrysy, hlavní byla myšlenka tvořit něco společně. Jednou v autě cestou na chalupu povídám mému milovanému: „a mohlo by se to jmenovat LuPa.“ Na chvíli se zamyslel, a pak mi povídá:“ to je dobrý a proč zrovna takhle?“

Usmála jsem se a řekla, že jde přece o začáteční písmena našich jmen. „Jasně, už to chápu. Jsem to ale hlavička,“ bylo mi odpovědí. A tenhle název zůstal dodnes. Později přišel i dovětek „zaostřeno na radost“, který jsem v návalu inspirace vepsala do jednoho z bloků povalujících se na stole. Pak jsem si na něj nemohla vzpomenout a kvůli nalezení sešitu jsem převrátila byt naruby.

Projekt začal získávat své obrysy. Zatím ještě stále pouze v našich myšlenkách a debatách. Až mým nástupem na mateřskou se stal více hmatatelným. Vznikaly myšlenkové mapy, timeline a seznamy úkolů. Následovaly rozhovory s kamarády, které jsme chtěli také zapojit.

Prvním velkým krokem bylo založení webu. Ještě stále se učíme, jak ho upravovat, zvelebovat a krášlit. A tahle cesta asi jen tak brzo neskončí, ale to nevadí, protože nás to vážně baví.

Další velký krok, hlavně tedy pro mě, bylo vyřízení živnostenského oprávnění. Do kolonky zaměstnání už teď můžu uvádět nejen matka na rodičovské dovolené, ale také živnostník.

A dnes přichází další veliký krok. Dnes pro vás slavnostně otevíráme brány našeho virtuálního obchůdku. Za touto událostí stojí mnoho večerů strávených u počítače tvorbou podoby e-shopu, konzultací s kamarády právníky či živnostníky, hodiny věnované focení produktů a jejich popisu a spoustě dalších činností. Teď ve finiši se nám na chvíli zpomalil i běžný provoz domácnosti, takže po dnešním slavení a odpočinku nás čekají hromady prádla k žehlení a praní 🙂

E-shop čeká zkušební provoz a my si moc přejeme, aby se osvědčil a aby se vám u nás líbilo. Začínáme se dvěma kategoriemi výrobků, ale čeká nás rozšiřování sortimentu i kategorií. Taky chceme dál zlepšovat podobu obchůdku, aby se vám příjemně nakupovalo. Budeme moc rádi za vaši zpětnou vazbu a komentáře.

A teď už dost řečí a račte vstoupit: Lupa-zaostřeno na radost

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Toto je ukázkový obchod pro testovací účely. Objednávky nebudou vyžízeny. Skrýt